Casa Baiuca Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 8 vendég befogadására alkalmas, a Casa Baiuca Villa Palhoça privát parkolót kínál.
A Low-Pinheira Beach egy 19 perces sétára, a Vale da Utopia pedig körülbelül 2 km-re található a Palhoça városi nyaralótól.
Az ingatlan vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Palhoça városi szállástól belátható közelségre van az Empadas Madre Cafe E Panificacao, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Pedras Altas Beach1,7 km
- Pinheira tengerpart2,2 km
- Supermercado Tabuleiro100 m
- Monumento Ricardo dos Santos2,2 km
- Biruta Bar2,2 km
- Santa Terezinha do Menino Jesus2,1 km
- Prainha Beach2,6 km
- Praia da Guarda tengerpart3,5 km
- Vulture Stone2,1 km
- Repülőterek
- Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repuloter59 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Mosógép
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Baiuca Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Baiuca Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Baiuca Villa befogadóképessége?
A Casa Baiuca Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Baiuca Villa biztosít konyhát?
A Casa Baiuca Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Palhoça nevezetességei közé tartozik a Vulture Stone és a Low-Pinheira Beach, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Vale da Utopia (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.